[Värskendus: rohkem tasuta prooviperioode] Stadia võimaldab teil nüüd 30 minutit teatud mänge proovida

Google pakub nüüd Stadia eksklusiivse mängu Hello Engineeri tasuta 30-minutilist prooviperioodi, plaanides pakkuda tasuta prooviversioone rohkemate pealkirjade jaoks.

Värskendus 1 (11/03/2021 @ 09:14 ET): Nagu lubatud, on Google laiendanud Stadia tasuta prooviversioone rohkematele mängudele. Lisateabe saamiseks kerige alla. Allpool on säilinud artikkel 3. novembril 2021 avaldatud kujul.

Google'i viimane katse meelitada teid Stadia pilvemänguteenusesse on tasuta mängude prooviversioonid. Kui Google pakub juba uutele kasutajatele Stadia Pro tasuta prooviversiooni, siis uusim katse võimaldab kasutajatel enne ostmist valitud tiitleid proovida.

Erinevate aruannete kohaselt (via 9to5Google), pakub Google nüüd tasuta 30-minutilist prooviversiooni Tere insener, Stadia eksklusiivne pealkiri. Kui lähete mängu loendi leht, leiate kirjelduse kohal punase nupu Mängi 30 minutit tasuta. Tasuta prooviperioodi alustamiseks võite klõpsata nupul. Stadia külgribal kuvatakse loendur, mis näitab, kui palju aega on prooviperioodi jäänud. Kui see lõppeb, näete viipa, mis küsib, kas soovite mängu osta. Saate selle pealkirja osta 20 dollari eest või registreeruda Stadia Pro tellimuse saamiseks, et see tasuta hankida.

Ekraanipiltide krediit: 9to5Google

Google'i Stadial on põhjust hästi minna, kuid selle suurimad probleemid võivad olla tema kontrolli alt väljas

Praeguse seisuga pakub Google Hello Engineeri tasuta 30-minutilist prooviversiooni. Stadia esindaja ütles The Verge et Google viib selle katse läbi järgmise paari kuu jooksul ja plaanis on pakkuda tasuta prooviversioone rohkemate pealkirjade jaoks. Kuid need prooviversioonid ei kesta alati 30 minutit ja kasutajad ei pruugi näha samu pealkirju, mis kõik teised.

Viimaste kuude jooksul on Google Stadia proovinud erinevaid viise uute mängijate meelitamiseks. Mais tegi Google koostööd OnePlusiga, et pakkuda tasuta Stadia Premier Editioni komplekt uue OnePlusi seadmega. Seejärel teatasid Google ja AT&T juunis uuest sooduslepingust, mis andis AT&T 5G piiramatult traadita ja kiudoptilistele kasutajatele. kuus kuud Stadia Pro tasuta.

Stadia on nüüd saadaval ka Chromecastiga koos Google TV, NVIDIA Shield TV ja teatud Android TV seadmed.

Värskendus: Google laiendab tasuta prooviversioone rohkematele pealkirjadele

Tasuta Stadia prooviversioonid on nüüd saadaval veel kahe mängu jaoks. Juhtimine: Ultimate Edition ja Ubisofti äsja välja antud Ratturite Vabariik. Kuigi kohtuprotsess Juhtimine: Ultimate Edition on piiratud 30 minutiga, Google pakub kaks tundi tasuta mänguaega Ratturite Vabariik.